NAŠE AKCE

Letní příměstský tábor 2024 INDIÁNSKÝ ATELIÉR

Termín: 29.7.-2.8. 2024 

Místo: ZŠ TGM Praha 7

Cena:  3 990 Kč 

(Záloha při při přihlášení dítěte 1000 Kč. Doplatek 2990 Kč nejpozději do 10.6. 2024 na účet, který obdržíte v mailu.)

Přespávačka: 1.-2.8. 2024 (+ 490 Kč)

V ceně je zahrnuta strava (svačina, oběd a svačina), pitný režim po celý den. Dále je v ceně zahrnut pronájem, materiál na tvoření, celodenní sportovní a výtvarný program, lektoři, certifikát a odměny pro děti. Je pro nás důležitý individuální přístup k dětem a proto je tábor zajišťován minimálně čtyřmi lektory, kteří mají pedagogické vzdělání.

Program je vhodný pro všechny tvořivé děti od 5 do 14 let, které chtějí rozvíjet své kreativní dovednosti.

Program: 

V rámci indiánského ateliéru se na našem táboře děti ponoří do fascinujícího světa původních obyvatel Ameriky. Během tohoto programu budou mít jedinečnou příležitost prozkoumat bohatou kulturu indiánských kmenů a prožít autentické zážitky a objevování nových výtvarných technik.

Děti se nejen dozvědí spoustu zajímavostí o indiánském životě, ale také se zapojí do kreativních aktivit, které jim umožní vyjádřit svou tvůrčí stránku. Během indiánského ateliéru se budou věnovat např. technikám batikování, kde si každé dítě vytvoří vlastní unikátní design inspirovaný indiánskou tradicí a symbolikou.

Kromě toho se děti naučí vyrábět tradiční indiánské šperky, např. náhrdelníky s použitím přírodních materiálů, nebo si budou zdobit obličej. Praktické dovednosti spojené s vytvářením různých předmětů nejen rozvíjejí kreativitu dětí, ale také jim přiblíží historii a tradice původních obyvatel Severní Ameriky.

Jeden večer budou mít děti možnost zažít zcela výjimečné přespání a budou moci se ponořit do atmosféry dobrodružství, kdy společně stráví večer plný her a zábavy. 

Indiánský ateliér na našem táboře slibuje nejen zajímavou a vzdělávací zkušenost, ale také poskytuje prostor pro rozvoj individuálních dovedností a pro budování nových přátelství.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Nebo své děti přihlaste zde.

Kroužek kreativní dílny 2024/2025

Termín: každou středu od 16:30 do 17:30

Místo: ZŠ TGM Praha 7

Cena:  2 990 Kč 

V ceně je zahrnut pronájem prostor, materiál na tvoření, dvě lektorky na každé lekci. Kroužek je vhodný pro všechny tvořivé děti od 5 do 14 let, které chtějí rozvíjet své kreativní dovednosti. 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Nebo své děti přihlaste zde.

PROBĚHLÉ AKCE:

Akce