O NÁS

Představujeme se

👩🏼‍🎨TVOŘILAND👩🏻‍🎨

Jsme dvě nadšené tvořivé pedagožky, které věří, že kreativita je klíčem k rozvoji každého dítěte. Naše vášeň spočívá ve vytváření bezpečného a podnětného prostředí, kde se děti mohou učit, tvořit a rozvíjet svůj potenciál. V Holešovicích realizujeme kreativní dětské workshopy, kroužek kreativní dílny a dětské oslavy 🎈🎁. 


Lektorka

Bc. et Bc. Petra Pražská

Jmenuji se Petra a už jako malá holka jsem neustále tvořila a navštěvovala workshopy, výtvarné dílničky anebo kurzy keramiky. Jezdila jsem na tábory jako vedoucí, vedla různé kroužky, hlídala děti v rodinách, malovala dětem na obličej... Dva roky jsem pracovala jako p. vychovatelka ve školní družině. Teď jsem učitelka výtvarné výchovy, pracovních činností, zeměpisu a občanské výchovy. Mám ráda malování, tvoření a hlavně experimentování a poznávání nových technik. Jsem absolventka pedagogické fakulty oboru výtvarná výchova & výchova ke zdraví a absolventka policejní akademie ČR. V současné době studuji navazující magisterské studium v oboru výchova ke zdraví a výtvarná výchova. Ráda měním sny v realitu. Pojďte s námi tvořit a poznávat svět skrze umění. 

ZKUŠENOSTI

Učitelka II. stupně (2022 - současnost)

Vychovatelka ŠD (2022 - 2024)

Hlídání dětí (2018 - současnost)

Učitelka Mš (2019 - 2022)

Lektorka

Ingrid Stroinová

Jmenuji se Ingrid, jsem absolventkou předškolní a mimoškolní pedagogiky. Nyní pracuji na pozici vychovatelky ve školní družině. Mým posláním je nejen pečovat o spokojené a rozesmáté děti, ale také vést je k odpovědnému přístupu k životnímu prostředí. Mojí vášní je ekologie, a proto se s dětmi věnujeme recyklaci a tvoříme krásné věci z recyklovaných materiálů. Sledujte nás při naší ekologické misi.🎨 🫶🏻🌿🐾♻️

ZKUŠENOSTI

Vychovatelka ŠD (2020 - současnost)